Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Aplikace lásky

Miles našel pro svého klienta dokonalou ženu, ale háček je, že se do ní sám zamiloval. Netuší však, že i na druhé straně je někdo jiný, než si myslí. Podaří se mu se Zoe navázat řeč i mimo seznamovací aplikaci?

Kdo se skrývá na druhé straně?


Miles a Zoe mají neobyčejnou práci – živí se jako ghostwriteři na seznamovacích aplikacích. Klienti jim platí za to, že pro ně založí jejich vlastní neodolatelný profil, projdou řadu možných kandidátů a začnou si psát s tím, koho vytipují coby ideální protějšek. Jakmile se prolomí ledy a přeskočí první jiskra, nechávají zbytek na svých klientech.

Jenže, co když se ghostwriter zamiluje do ženy, kterou vybral pro svého klienta? A co když za jejím profilem také stojí někdo jiný?

Ve skutečnosti se možná nemůžou vystát, ale v online světě to mezi nimi jiskří. Přijdou Miles a Zoe na to, že mají společného víc než každodenní hádky o poslední koláč a místo v oblíbené kavárně?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Aplikace lásky.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte zamilovaný příběh dvou ghostwriterůDo soutěže bylo odesláno 1196 tipů.

Kdo vyhrál?

cvmichal (1196), ala12 (1198), Aurora (1199)

Správná odpověď

V jaké vazbě je kniha Aplikace lásky?
Brožovaná.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeAplikace lásky (Skilton, Tash)
Miles a Zoe mají neobyčejnou práci – živí se jako ghostwriteři na seznamovacích aplikacích. Klienti jim platí za to, že pro ně založí jejich vlastní neodolatelný profil, projdou řadu možných… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.