Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Bokovka

Když spolu Karolína s Markem skončí po firemním večírku v posteli, jsou si oba jistí, že ví, jak tuto „hru“ hrát. Marek je totiž ženatý a kolegyni bere jen jako povyražení. Jenže Karolíně to brzy přestane stačit a rozhodne se bojovat o víc.

Vášnivá aférka, která se vymkla kontrole


Nezávazný románek z večírku někdy přeroste ve vášnivý vztah. Pokud ale porušíte nepsaná pravidla, může se bokovka změnit v noční můru.

Karolíně je třiatřicet. Má poněkud zvláštní vztah se svou matkou a zcela normální touhu vybudovat si rodinu s „tím pravým“. Její kolega Marek je ženatý čtyřicátník, otec dvou dcer, znuděný letitým manželstvím. Na firemním večírku spolu začnou flirtovat a skončí v posteli.

Nejdřív se zdá, že oba vědí, jak se taková hra hraje. On si po letech užívá obdivu a cítí se vedle ní mladší. Ona si vychutnává zájem a vášnivou aférku. Pak se jim ale situace začne vymykat z rukou. Každému jiným způsobem. Nedorozumění se vrší a v okamžiku, kdy by Marek bokovku rád ukončil, Karolína už je pevně rozhodnutá, že bude jen její. A je hodně cílevědomá…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Bokovka.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte příběh cílevědomé milenkyDo soutěže bylo odesláno 1520 tipů.

Kdo vyhrál?

milan53 (1520), Fanda82 (1520), svetlu (1521)

Správná odpověď

Jak se jmenuje Markova manželka?
Eva.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBokovka (Vajsejtlová, Barbora )
Nezávazný románek z večírku někdy přeroste ve vášnivý vztah. Pokud ale porušíte nepsaná pravidla, může se bokovka změnit v noční můru. Karolíně je třiatřicet. Má poněkud zvláštní vztah se svou matkou… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.