Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi romány Ďáblovo zlato

Když Adam Lánský konečně najde svého bratra, místo vroucného přijetí se dočká chladného odmítnutí. Jeho frustrace zafunguje jako rozbuška a Adam se rozhodne udělat vše pro to, aby se s Tonym znovu setkal, tentokrát ale jako soupeř.

Když se ze spojenců stanou rivalové


Adam Lánský stojí nad hrobem své matky a ví, že jeho dny v Československu skončily. Dal si totiž jeden úkol: najít v Americe svého bratra Antonína, aby se znovu stali rodinou. Po strastiplném hledání Adam bratra nalezne, ale ten jej odmítne přijmout.

Adam totiž neví, že městu New Haven vládnou konkurenční gangy Sicilanů a Irů a že jeho bratr se přidal k sicilské mafii pod podmínkou, že zpřetrhá pokrevní svazky a bude věrný pouze nové rodině. Její přízeň si Tony, jak si v Americe nechává říkat, snaží zajistit Ďáblovým zlatem, novým druhem alkoholu, který se v zakázaných barech šíří jako zázračný opiát. Ďáblovu zlatu se pod rouškou prohibice daří, jenže brzy upoutává až příliš velkou pozornost.

Adam, který se zpočátku těžko protlouká a poznává tvrdý americký život československého přistěhovalce, nakonec nalezne útočiště v irském gangu. Ani jemu neunikne potenciál Ďáblova zlata, které se rozhodne použít jako prostředek k tomu, aby se dostal k bratrovi. Už ne jako spojenec, ale jako rovný soupeř…

Ve spolupráci s jedním z autorů Lukášem Štěrovským
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás
mohou vyhrát knihu Ďáblovo zlato.


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte souboj bratrů o Ďáblovo zlato

Do soutěže bylo odesláno 1587 tipů.

Kdo vyhrál?

karolina1979 (1587), babytka (1587), WITCH 3 (1587)

Správná odpověď

Odkud pochází Adam Lánský?
Ze Svojšína.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeĎáblovo zlato (Záleský, Vojtěch - Štěrovský, Lukáš)
Adam Lánský stojí nad hrobem své matky a ví, že jeho dny v československém Svojšíně skončily. Dal si totiž jeden úkol: najít v Americe svého bratra Antonína, aby se znovu… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.