Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 dětské knihy

Je libo detektivní pátrání po protřelém zloději? Nebo mají vaše děti raději pohádky plné nadpřirozených bytostí jako jsou víly a vodníci? Případně se vydejte s myšákem Plašmyškou hledat odvahu. Záleží jen na vás, co si vyberete.

Dva netopýři na talíři


Nerozlučné kamarády Páťu s Gábou čekají letní prázdniny a spolu s nimi jedno velké detektivní dobrodružství.

Společně pátrají po ukradených věcech a vydávají se po stopě tajemného obrázku dvou netopýrů, který jim nedá spát. Netopýři se totiž objevují všude, kde se něco ztratí.

Jako rození detektivové děti pomalu rozplétají podivný případ a jsou čím dál blíž k dopadení pachatele krádeží. Zažijí nebezpečí i legraci a poznají, že nikdo není na první dojem takový, jaký se zdá být.

Podaří se jim záhadného zloděje nakonec odhalit?

Plnou parou do pohádky


Není to tak dávno, co krajinou uháněly parní mašinky, pískaly na své píšťaly a doprovázela je oblaka hustého dýmu. Lokomotiva Třistadesítka vypráví společně s ostatními mašinkami pohádkové příběhy o setkání s vílou, vodníkem a dalšími nadpozemskými bytostmi. Nechybí ani povídání o starostech i radostech ve výtopně a na železniční trati.

Součástí knížky jsou vystřihovánky papírového modelu nádraží s železniční stanicí, parní lokomotivou a vagóny, které si děti můžou okopírovat na tvrdší papír a sestavit dle návodu v knížce.

Plašmyška


Seznamte se s myšákem, který se bojí úplně všeho, na co si vzpomenete. Bojí se tak moc, že raději jen sedí doma. Všichni mu říkají Plašmyška a mají z něho legraci.

„Musíš najít odvahu!“ slyší ze všech stran. A tak se vydá na dobrodružnou výpravu, na které ho čekají zlomyslné krysy, ustrašení zajíci i zákeřné lasičky.

Podaří se mu nakonec strach překonat, najít nebojácnost a stát se hrdinou?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Bambook vám přinášíme soutěž,
ve které si tři z vás mohou postupně vybrat jednu z knih
Dva netopýři na talíři, Plnou parou do pohádky
a Plašmyška.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o knížku pro malé čtenáře dle výběruDo soutěže bylo odesláno 1190 tipů.

Kdo vyhrál?

Marie64 (1190, Plnou parou do pohádky), pepinoold (1190, Plašmyška), ja-ryn (1192, Dva netopýři na talíři)

Správná odpověď

Která z knih má největší počet stran?
Plnou parou do pohádky.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDva netopýři na talíři (Medzvecová, Dagmar)
Případ pro malé detektivy
Nerozlučné kamarády Páťu s Gábou čekají letní prázdniny a spolu s nimi jedno velké detektivní dobrodružství. Společně pátrají po ukradených věcech a vydávají se po stopě tajemného obrázku dvou netopýrů, který… více

zobrazit info o knizePlnou parou do pohádky (Hoňková, Iva)
Není to tak dávno, co krajinou uháněly parní mašinky, pískaly na své píšťaly a doprovázela je oblaka hustého dýmu. Lokomotiva Třistadesítka vypráví společně s ostatními mašinkami pohádkové příběhy o setkání… více

zobrazit info o knizePlašmyška (Kubalová, Kateřina)
Jak malý myšák hledal odvahu
Seznamte se s myšákem, který se bojí úplně všeho, na co si vzpomenete. Bojí se tak moc, že raději jen sedí doma. Všichni mu říkají Plašmyška a mají z něho… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.