Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Příliš mnoho a nikdy dost

Jaké bylo dětství amerického prezidenta Donalda Trumpa a co z něj udělalo muže, který svými výroky ohrožuje, udivuje a někdy také baví celý svět? To si přečtěte v knize, která vám odhalí tajemství jeho bohaté, avšak extrémně dysfunkční rodiny.

Bohatí a nešťastní


Prezidentské volby v USA v roce 2016 byly obrovským šokem pro spoustu lidí. Místo očekávaného vítězství Hillary Clintonové se prezidentem Spojených států amerických stal Donald Trump, někdejší televizní hvězda a bohatý podnikatel, který už několikrát zkrachoval. Od tohoto okamžiku se celý svět stal užaslým svědkem jeho nepochopitelného a kontroverzního chování v pozici nejmocnějšího člověka planety.

Kniha Příliš mnoho a nikdy dost je odhalujícím a věrohodným portrétem nejenom samotného Donalda J. Trumpa, ale také jeho toxické rodiny, která jej stvořila. Autorka Mary L. Trumpová, vystudovaná klinická psycholožka a jediná Donaldova neteř, vrhá jasné světlo na temnou historii jejich rodiny s cílem objasnit, jak se její strýc mohl stát člověkem, který dnes ohrožuje světové zdraví, ekonomickou bezpečnost a strukturu společnosti. V knize poutavým stylem popisuje hrozivá traumata, destruktivní vztahy a tragickou kombinaci zanedbávání péče o děti a trýznění. Vysvětluje, jaké konkrétní události a obecné rodinné vzorce chování vedly ke stvoření člověka, který v současné době okupuje Oválnou pracovnu, a to včetně popisu zvláštního a neblahého vztahu mezi Fredem Trumpem a jeho dvěma nejstaršími syny, Freddym a Donaldem.

Mary L. Trumpová má potřebné odborné vzdělání, vhled a hlubokou obeznámenost se situací, aby mohla odhalit, co žene Donalda a zbytek jejího rodinného klanu kupředu. Jen ona může podrobně vyprávět tuto fascinující a znepokojující ságu, a to nejen díky svému pohledu zasvěceného účastníka, ale také proto, že je vlastně jediným členem Trumpovy rodiny, který je ochoten říct pravdu o rodině, která patří k nejmocnějším a zároveň nejvíce dysfunkčním na světě.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Zoner Press vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Příliš mnoho a nikdy dost.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte odhalující a zasvěcený portrét Donalda TrumpaDo soutěže bylo odesláno 821 tipů.

Kdo vyhrál?

glenarvan (821), Kraslice (821), ludvikl (821)

Správná odpověď

Kolikátým prezidentem USA je Donald Trump?
Čtyřicátým pátým.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePříliš mnoho a nikdy dost (Trumpová, Mary L.)
Jak moje rodina stvořila nejnebezpečnějšího muže světa
Americký bestseller „Too Much and Never Enough“ od Mary Trumpové, kterého se prodalo milión kusů v prvním dni prodeje, nyní vychází i v češtině. Prezidentské volby v USA v roce… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.