Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 publikace Když není úniku: Umění milovat tento svět

Stejně jako se radujeme z toho, když se nám něco podaří, můžeme se poučit i z nezdarů. Jedině když se naučíme přijímat jak pozitiva tak negativa, která s sebou život přináší, naučíme se být skutečně šťastní a objevíme v sobě lásku k sobě i okolí.

Milujte život takový jaký je


Kniha Když není úniku: Umění milovat tento svět učí čtenáře říci životu ano. A to ve všech jeho podobách, i těch, které nám nepřijdou lákavé nebo je dokonce považujeme za bolestné. Lidský život tvoří mix radosti, utrpení, okamžiků jasného nahlédnutí podstaty věcí i totálního zmatení.

Říká se, že skutečně milovat druhé můžeme až ve chvíli, kdy umíme milovat sami sebe. A že skutečnou radost můžeme zažít, až když se naučíme neutíkat před bolestí. Důležité je otevřít se životu se všemi jeho aspekty. Oblíbená buddhistická mniška učí čtenáře skutečné laskavosti k sobě samým i druhým. Když se naučíme přijmout radostné i bolestné věci stejným způsobem, pochopíme tanec života ve všech jeho přirozených cyklech a můžeme ve svých srdcích objevit pramen odvážné lásky s pochopením, že v nás je odjakživa.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Alferia vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Když není úniku.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte návod, jak milovat sebe i okolní světDo soutěže bylo odesláno 571 tipů.

Kdo vyhrál?

135evik (571), Maskot (574), mrnousek (576)

Správná odpověď

V kolika letech se Pema Čhödrön podruhé rozvedla?
V pětatřiceti letech.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKdyž není úniku (Čhödrön, Pema)
Umění milovat sebe a tento svět
Kniha Když není úniku: Umění milovat tento svět učí čtenáře říci životu ano. A to ve všech jeho podobách, i těch, které nám nepřijdou lákavé nebo je dokonce považujeme za… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.