Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Popravčí

Tělo zavražděného kněze vystavené na oltářních stupních kostela je děsivým nálezem. Jeho hrůznost však ještě naroste, když si detektiv Hunter všimne, že muž má místo své hlavy hlavu psí. A vrah jednou obětí nekončí.

Smrt jako z noční můry

V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže zkřížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho je, že hlavu kněze někdo vyměnil za hlavu psí.

Ze začátku je detektiv Robert Hunter přesvědčený, že jde o rituální vraždu. Jenže když se objeví další mrtvoly, je nucen situaci přehodnotit. Všechny oběti zemřely způsobem, kterého se bály ze všeho nejvíc. Jejich nejstrašnější sny se staly skutkem. Ale jak o nich mohl vrah vědět? A co spojuje tyto zdánlivě nahodilé oběti?

Hunter se ocitá na stopě přízračného a sadistického vraha – někoho, kdo má zřejmě schopnost číst myšlenky svých obětí. Někoho, kdo dokáže vycítit, co oběť nejvíc vyděsí. Někoho, kdo se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého zvráceného cíle.

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Popravčí.

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.

Do soutěže bylo odesláno 734 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

Ferry (735), mokrpetr (736), a.k (736)

Správná odpověď

Kde se narodil Chris Carter?
V Brazílii.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePopravčí (Carter, Chris)
Audiokniha Popravčí obsahuje detektivní thriller s vyšetřovatelem Robertem Hunterem. Autor Chris Carter. Čte Jakub Saic, režie Miloš Vrána. V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.