Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Dívka na útěku

Když si Anna změní jméno a pronikne do světa nevázaného tance a večírků v londýnských klubech, má pocit, že se konečně může svobodně nadechnout a zapomenout na to, co spáchala. Ovšem minulost si ji najde a brzy se začne připomínat.

Minulost má dlouhé prsty


Píše se rok 1926 a Anna Dartonová je na útěku před hrozným zločinem, který byla přinucena spáchat. Osamělá a vyděšená přijíždí do Londýna, kde k ní přichází záchrana v podobě sebevědomé americké tanečnice v neblaze proslulém nočním klubu. Anna si změní jméno a začne také vystupovat. Tím se ocitá se v nevázaném světě tance, večírků, nekonvenčních žen a módy.

Když se seznámí s elegantním Archiem Fenwickem, pohřbí výčitky svědomí a uvěří jeho slibům, že ji bude za všech okolností milovat. Neuvědomuje si však, že ji rychle dohání skrývaná minulost, a když kvůli tomu začínají trpět její nejbližší, musí se postavit minulým skutkům čelem, nebo riskovat, že ztratí vše, co je jí drahé.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Dívka na útěku.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte příběh o tom, že minulost nelze pohřbítDo soutěže bylo odesláno 1912 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

mexka (1913), Fanda82 (1913), Bartesva (1915)

Správná odpověď

Jak si Anna začne říkat v Londýně?
Vita.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDívka na útěku (Reesová, Joanna)
Chce začít nový život, ale minulost má dlouhé prsty
Píše se rok 1926 a Anna Dartonová je na útěku před hrozným zločinem, který byla přinucena spáchat. Osamělá a vyděšená přijíždí do Londýna, kde k ní přichází záchrana v podobě… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.