Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Báječný čas života

Erin i Lydia se přesvědčily, že ne vždy je vše takové, jak si vysníme, ale přesto se nevzdávají a pouští se do možná největšího dobrodružství svého života. Podaří se Lydii najít svou první lásku a přes pokročilý věk začít znovu?

Láska kvete v každém věku


Šestadvacetiletá Erin má všechno, o čem kdy snila – skvělou práci, milujícího snoubence a nejlepší kamarádku, na kterou se může vždy spolehnout. Nebo si to aspoň myslela, než snoubence a kamarádku přistihla spolu v posteli. Její život je v troskách a ona se rozhoduje od něj odstřihnout a přestěhovat se jinam.

Osmasedmdesátiletá Lydia, otřesená z náhlé ztráty manžela, krátce po jeho smrti zjistí, že jí nejen zdaleka neříkal všechno, ale navíc ji zanechal v ochromujících dluzích. Aby je byla schopna splatit, rozhodne se pronajmout jeden z pokojů svého domu. A tak se seznámí s Erin.

Obě sarkastické, ale citlivé ženy si padnou do oka, a když spolu později na půdě Lydiina domu naleznou dopis od Lydiiny první lásky, se kterou nemluvila už padesát let, a navíc se pokusí oživit Lydiin původní obchod se starožitnostmi, pouštějí se do možná největšího dobrodružství svého života.

Dojemný, ale s vtipem vyprávěný příběh provází láska v každém slova smyslu – přátelská, mateřská i romantická. Román Báječný čas života je plný smutku, slz a zrady, které ale dokáže překonat přátelství, odvaha do nového začátku, smysl pro humor a snad i láska.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Báječný čas života.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte důkaz, že na nový začátek není nikdy pozděDo soutěže bylo odesláno 1206 tipů.

Kdo vyhrál?

Angrandir (1207), Fanny (1208), blapin (1208)

Správná odpověď

Jak se jmenovala Lydiina první láska?
Jack.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBáječný čas života (Williamsová, Abby)
Dvě ženy, dvě generace, jedno velké dobrodružství nového začátku
Šestadvacetiletá Erin má všechno, o čem kdy snila – skvělou práci, milujícího snoubence a nejlepší kamarádku, na kterou se může vždy spolehnout. Nebo si to aspoň myslela, než snoubence a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.