Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy pro děti Start do matematiky

Vyhrajte hravou učebnici pro malé školáky od 1. do 3. třídy, ve které se komiksovou formou seznámí se světem čísel a například i historií peněz. Až si děti dočtou příběh, matematika už pro ně nebude jen nudnou povinností.

Hravá matematika

start-do-matematiky-obalkaTýnka, Teo a profesor Teodor budou vašimi průvodci ve světě čísel a peněz.

Hravou komiksovou formou zpracovaná knížka, která děti učí základní matematické úkony a seznámí je rovněž s historií platidel v Čechách. Kniha je rozdělena do tří částí: Čísla, Peníze, Historie peněz a dále do jednotlivých kapitol.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s autorkou Hanou Daňkovou
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás
mohou vyhrát knihu Start do matematiky.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Soutěžní otázka

Kolik obrázků obsahuje kniha Start do matematiky?

132 obrázků.
226 obrázků.
232 obrázků.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeStart do matematiky (Daňková, Hana)
Na 240 poutavých komiksových obrázcích děti pochopí, jak snadno se naučí matematiku. Způsob výuky, založený na přemýšlení dětí, napsala a nakreslila autorka nové metodiky matematiky Hana Daňková.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.