Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Komu hlava sejde

Aby získali milion, stačí, když překonají náročný trek GR 20 za třináct dní jen se základním vybavením. Na ty, kteří to dokážou, na konci čeká milion, který si rozdělí. Některým účastníkům však brzy dojde, že čím méně z nich to zvládne, tím větší bude podíl.

Kdo přežije, vyhraje


V korsických horách se setkává skupina deseti Finů. Z tisíců zájemců byli vybráni právě oni ne proto, že by byli výjimeční, zkušení a nejlepší. Naopak jsou to všichni lúzři, kterým se v životě moc nedaří. Chybí jim silná vůle, schopnosti, pracovitost i pokora. Tohle je jejich šance. Stačí, aby během třinácti dnů překonali nejtěžší evropský trek GR 20, jen se základním vybavením. Cena pro vítěze? Milion eur, rozdělený mezi všechny, kteří závod dokončí v limitu. Živí.

Závodníci se odhodlaně vydávají na cestu. Z jednotlivců se stává jednolitá skupina, lúzři se mění v bojovníky a ze soutěže je najednou zoufalý zápas o přežití. Účastníci začnou za podivných okolností umírat a ostatním začíná docházet, že čím míň lidí dojde, tím větší podíl připadne na zbývající. Všichni si musí sáhnout na dno svých sil, aby se vůbec vrátili. Kdo nakonec přežije a stane se vítězem?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Komu hlava sejde.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o závod o milion a hlavně o životDo soutěže bylo odesláno 1420 tipů.

Kdo vyhrál?

zurekpetr (1420), Standa733 (1420), cert (1421)

Správná odpověď

Kolik žen je ve skupině účastníků závodu GR 20?
Pět žen.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKomu hlava sejde (Järvelä, Jari)
V korsických horách se setkává skupina deseti Finů. Z tisíců zájemců byli vybráni právě oni ne proto, že by byli výjimeční, zkušení a nejlepší. Naopak jsou to všichni lúzři, kterým… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.