Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Noční návštěva

Mattie měla Alici a Orenovi pomoci na útěku před násilnickým manželem, ale zdá se, že v jejím domě rozhodně bezpečné útočiště nenajdou. Tajemství obou žen totiž začínají vyplouvat na povrch a jedna z nich by na to mohla krutě doplatit.

Uprostřed lesa ve sněhové bouři


nocni-navsteva-obalkaJedné noci, uprostřed sněhové bouře, vystoupí z autobusu Alice s desetiletým synem Orenem. Prchají před jejím násilnickým manželem a zoufalá Alice se snaží schovat a ochránit sebe i své dítě. Jedno tajemství si ovšem nechává pro sebe.

U autobusu je vyzvedne Mattie, padesátiletá sociální pracovnice, která žije sama v polorozpadlém domě uprostřed lesa. Když je potřeba se uprostřed noci o někoho postarat, volají právě jí. Podle pravidel by měla odvézt Alici a Orena na místní ubytovnu, ale místo toho je vezme k sobě domů. Že Oren jí připomíná mladšího bratra, který před třiceti lety zemřel, když mu bylo deset, si ovšem Mattie nechává pro sebe.

Zatímco sněhová bouře okolo nich zesiluje, vyplouvá minulost obou žen na povrch. Která z nich je víc nebezpečná a která ve větším nebezpečí?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Noční návštěva.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o nebezpečnou noční návštěvuDo soutěže bylo odesláno 1546 tipů.

Kdo vyhrál?

Petra1990 (1546), Maskot (1548), kADEL (1548)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Noční návštěva?
Více než dvě stě čtyřicet.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNoční návštěva (Goodman, Caroll)
Jedné noci, uprostřed sněhové bouře, vystoupí z autobusu Alice s desetiletým synem Orenem. Prchají před jejím násilnickým manželem a zoufalá Alice se snaží schovat a ochránit sebe i své dítě.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.