Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Byla jednou jedna řeka

Co je zač tajemná dívka, která byla před několika hodinami mrtvá a nyní znovu dýchá a hýbe se? Skutečně se její duše vrátila ze světa mrtvých? Nejen na tyto otázky vám odpoví román Diane Setterfield, o který si můžete zasoutěžit.

Do světa mrtvých a zpět


V zapadlém hostinci na břehu Temže se schyluje k výjimečným událostem. Štamgasti si nad pivem vypravují historky, když tu se rozrazí dveře a v nich stojí cizinec s tělíčkem mrtvé dívenky v náručí. O několik hodin později se dítko opět vrátí mezi živé. Je to zázrak? Kouzlo? Nebo lze vše racionálně vysvětlit? Dívky se chtějí ujmout tři rodiny. Nemůže však patřit všem – a proto dřív, než se ukáže její pravá totožnost, vyplavou na povrch mnohá další tajemství.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Vyšehrad
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Byla jednou jedna řeka.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 1602 tipů.

Kdo vyhrál?

ekov (1604), Lube (1605), Marie64 (1605)

Správná odpověď

Kde v současnosti žije Diane Setterfieldová?
V Oxfordu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeByla jednou jedna řeka (Setterfieldová, Diane)
Co viděla dívka na druhém břehu? V zapadlém hostinci na břehu Temže se schyluje k výjimečným událostem. Štamgasti si nad pivem vypravují historky, když tu se rozrazí dveře a v nich… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.