Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 stažení audioknihy Zlatý kompas

Když Roger jednoho dne zmizí, Lyra se rozhodne, že se vydá po jeho stopách a přivede do zpět. V království věčného ledu však číhají mnohá nebezpečí, takže to rozhodně nebude jednoduchá cesta. Zda Lyra uspěje si můžete poslechnout audio podobě knihy Philip Pullmana.

Fantasy svět pro mládež i dospělé

Ve zvláštním světě podobném tomu našemu žije dvanáctiletá Lyra. Tak jako každý člověk má i ona svého daemona, který je jakýmsi vnějším zpodobněním její duše, zvířecím společníkem, který je s ní neoddělitelně spjatý. Daemoni dětí mohou svou podobu měnit, když však začnou dospívat, podoba daemonů se ustálí a na dospělých se začne usazovat Prach.

Jednoho dne se ztratí Lyřin kamarád Roger a Lyra se rozhodně vydat na daleký sever, kam vedou poslední stopy. V království věčného ledu, kudy se prohání odvážní vzduchoplavci, medvědí kyrysníci a obávaní Vrahouni, je její jedinou zbraní její vlastní důvtip a zlatý kompas – pravdoměr.

Ačkoli se moc Magisteria zdá být všudypřítomná, Lyra má v kapse přístroj, který tomu, kdo s ním umí zacházet, zodpoví každou otázku.

Ve spolupráci s vydavatelstvím Tympanum vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
stažitelnou nahrávku audioknihy Zlatý kompas.

tympanum-logo

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o výpravu do fantastického světa, kde lidské duše nabývají zvířecí podoby...

Do soutěže bylo odesláno 454 tipů.

Kdo vyhrál?

italka (454), tomkatze (455), Irena Poláková (456)

Správná odpověď

Kdo namluvil audioknihu Zlatý kompas?
Martina Krátká

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZlatý kompas (audiokniha) (Pullman, Philip)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.