Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Den, kdy jsem zahlídla lásku

Opravdu je možné se do někoho zamilovat takzvaně na první pohled? Laurie to vždy pokládala za nesmysl, ale život jí dokáže, že to jde. Její cesta za štěstím bude klikatá a plná překážek, po jejichž zdolání by si zasloužila šťastný konec. Ale dočká se ho?

Přátelství, nebo láska?


Laurie si je jistá, že člověk se na první pohled zamilovat prostě nemůže. Život přece není scéna z romantického filmu, že?

Ale jednoho šedivého prosincového dne si z okna londýnského autobusu všimne muže. A on si všimne jí... Ten magický moment, kdy se jeden druhému podívají do očí… A vzápětí autobus i s Laurie ze zastávky odjíždí.

Je jí jasné, že toho muže už nikdy neuvidí. Přesto jej po celý další rok hledá na každé zastávce a v každé kavárně v Londýně. Ale marně. Co na tom záleží?

Jenže na vánočním večírku jí její nejlepší kamarádka Sarah představí svého nového partnera Jacka. Prý je to láska jejího života. Jack ovšem není nikdo jiný než „blonďák ze zastávky“. Laurie se rozhodne jít Sarah z cesty a žít si svůj vlastní život. Ale co když má osud jiné plány?

Následuje deset let plných přátelství, lásky, zlomených srdcí, promarněných příležitostí a nečekaných rozhodnutí. Osud si s Laurie, Sarah i Jackem zahrává a vede je po klikatých cestičkách, které však nakonec možná povedou ke štěstí.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Den, kdy jsem zahlídla lásku.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte příběh nečekané lásky na první pohledDo soutěže bylo odesláno 1188 tipů.

Kdo vyhrál?

SONIKA (1188), Hojaro (1188), Trombaron (1188)

Správná odpověď

Jaké oči má Jack?
Zelenomodré.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDen, kdy jsem zahlídla lásku (Silverová, Josie)
Laurie si je jistá, že člověk se na první pohled zamilovat prostě nemůže. Život přece není scéna z romantického filmu, že? Ale jednoho šedivého prosincového dne si z okna londýnského autobusu všimne… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.