Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Životní terno

Koho si s sebou v předvečer Štědrého dne odvede žena v tlustém šedém svetru? Najde se někdo, kdo by se dobrovolně obětoval? To si přečtěte v útlém románu Fredrika Backmana, který vás donutí zamyslet se nad velkými životními otázkami.

Život není jen to, co právě končí

Má s sebou desky se jmény nás všech: pětileté holčičky trpící rakovinou, která se bojí „mimouzemšťanů“, dvacetiletého mladíka láskyplně leštícího pivní sklenici ve vysněném baru, pětačtyřicetiletého muže, který uhání tmou v drahém autě a hledá, do čeho by narazil.

Jeden z nás dnes přijde o život, pokud se pro něj někdo jiný dobrovolně neobětuje. Jenže nestačí pouze zemřít – život totiž není jen to, co právě končí. Život jsou i všechny minulé události.

Styl Fredrika Backmana poznáte během několika vteřin. Švédský bestsellerista umí mistrně vylíčit lidské pochyby a vnitřní démony, přitom však neztrácí smysl pro humor. Hraje na správné struny a díky němu se zamyslíte nad velkými životními otázkami. Životní terno je mnohem smutnější než třeba Dickensova Vánoční koleda, ale i zde lze najít naději a možnost všechno zase napravit – byť za velmi vysokou cenu.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Životní terno.

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.

Soutěžní otázka

Kolik knih Fredrika Backmana včetně románu Životní terno vydalo nakladatelství Host?

Šest knih.
Sedm knih.
Osm knih.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeŽivotní terno (Backman, Fredrik)
Je noc před Štědrým dnem a nemocniční chodbou kráčí žena v tlustém šedém svetru, aby si odvedla jednoho z nás. Má s sebou desky se jmény nás všech: pětileté holčičky trpící… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.