Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Dívka z Brooklynu

Raphaël byl natolik otřesený tím, co mu jeho nastávající manželka Anna ukázala, že beze slova opustil dům. Po pár kilometrech si uvědomil, že jejich láska je silnější a děsivou minulost se musí pokusit překonat. Jenže kam mezitím zmizela Anna?

Když se váš svět otřese v základech


Anna byla žena mého života. Za tři týdny jsme se měli brát. Samozřejmě že bych ji miloval bez ohledu na to, co udělala. Alespoň jsem si to myslel, než jsem viděl tu fotografii. „To jsem provedla já,“ řekla mi. V tu chvíli mi bylo jasné, že se můj svět otřásl v základech. Nedokázal jsem myslet jasně. Jednoduše jsem se sebral a odešel. A pak už bylo příliš pozdě – Anna zmizela.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Motto
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Dívka z Brooklynu.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 1234 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

karliki (1234), liana (1234), Ferry (1235)

Správná odpověď

Ve kterém roce vydal Guillaume Musso první román?
V roce 2001.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDívka z Brooklynu (Musso, Guillaume)
Anna byla žena mého života. Za tři týdny jsme se měli brát. Samozřejmě že bych ji miloval bez ohledu na to, co udělala. Alespoň jsem si to myslel, než jsem… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.