Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o jednu knihu básniček Na světě je krásně

Příroda je kouzelnice a když vyklíčí semínko, je to malý zázrak. A takových je na světě spousta, stačí se jen dobře dívat. Ale nejen při procházkách venku je nám na světě krásně. Těch chvil je mnohem více a vy si je můžete připomenout.

Krásy světa

Svět je všude kolem nás a je takový, jak ho vidíme, slyšíme a cítíme nebo jak si ho dovedeme kolem sebe vytvořit. A když si o něm pěkně povídáme nebo si ho namalujeme, je to ještě lepší.

Krásně je nám doma s rodinou, venku v přírodě, v létě i v zimě, s našimi hračkami, ve světě naší fantazie. A protože světy fantazie můžeme sdílet, s chutí do toho, otevřete knížku a čtěte nebo naslouchejte…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Triton vám přinášíme soutěž,
ve které jeden z vás může vyhrát knihu Na světě je krásně.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o knihu říkanek pro děti

Soutěžní otázka

Do jaké edice patří kniha Na světě je krásně?

Rýmované čtení.
Laskavé čtení.
Obrázkové čtení.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNa světě je krásně (Čekelová, Jana)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.