Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o tři knihy dle vlastního výběru

Začtete se rádi do napínavého detektivního příběhu, nebo spíš toužíte po nějakém oddechovějším čtení? Od dneška si s námi můžete zasoutěžit o knihy různorodých žánrů, ze kterých si vybere snad opravdu každý.

Podivné přátelství


Detektivní kniha Podivné přátelství obsahuje dva příběhy spojené postavami ostříleného policisty a mladé právničky a také jedním starým případem, který se odehrál před čtvrtstoletím.

Mladá doktorka práv Kamila vymění možnost být soudkyní za práci u kriminální policie a stane se parťačkou Luboše Neumanna, který má pověst úspěšného vyšetřovatele, ale také samorostlého vlka samotáře. Kamila mu kupodivu vyhovuje. Řeší spolu brutální vraždu mladé ženy, jejíž bývalý manžel se za záhadných okolností stane hlavním podezřelým.

V druhé polovině knihy se řeší starý případ loupežného přepadení, do kterého účelově zasáhl prokurátor a jeden z obviněných byl nespravedlivě odsouzen. Jak a proč se to stalo, se po mnoha letech podaří odhalit, ale nelze to už žádným způsobem napravit.

Stokrát bez pardonu


Kniha kresleného humoru, který se nezastaví před ničím.

V knize Stokrát bez pardonu představuje známý kreslíř a karikaturista Boris Pralovzský kreslený humor drsný a absurdní, ale důmyslně a citlivě vypointovaný. Do knížky vybral přesně stovku nejlepších kreslených vtipů, ve kterých mají důležité místo zvířata a vedle nich lidé v překvapujících komických situacích. A protože všichni mluví, každý vtip bez pardonu odhaluje, co má na mušce.

Nohama napřed


Divoký humoristický román Borise Pralovszkého vypráví příběh rodiny, která provozuje pohřební ústav.

Při netradičním pohřbu cikánského barona v něm dojde ke zničujícímu požáru. Způsobené škody donutí Horáčkovy sáhnout k poněkud nekorektním metodám podnikání a musí zabrousit i do jiných oborů, aby svůj podnik zachránili. Využívají k tomu funebrácké vlohy a jsou úspěšní až na to, že se jejich rodina nebezpečně rozrostla na panoptikum různých existencí, které si jdou občas po krku, když jsou v úzkých. Ale díky nim se rodině začne nevídaně dařit a zdá se, že vše je zalito sluncem. S jídlem roste chuť a přímo úměrně také nebezpečí. Pod povrchem to začíná pěkně vřít.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Šulc-Švarc vám přinášíme soutěž,
ve které si tři z vás mohou postupně vybrat jednu z knih
Podivné přátelství, Stokrát bez pardonu a Nohama napřed.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o detektivku či humornou knihuDo soutěže bylo odesláno 1321 tipů.

Kdo vyhrál?

WITCH3 (1321, Podivné přátelství), DANIELA1 (1321, Nohama napřed), porthos (1321, Stokrát bez pardonu)

Správná odpověď

Která z knih má nejvíce stran?
Podivné přátelství.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePodivné přátelství (Svobodová, Iveta)
Detektivní kniha Podivné přátelství obsahuje dva příběhy spojené postavami ostříleného policisty a mladé právničky a také jedním starým případem, který se odehrál před čtvrtstoletím. První polovina knihy nese název Podivný způsob.… více

zobrazit info o knizeStokrát bez pardonu (Pralovszký, Boris)
Kniha kresleného humoru, který se nezastaví před ničím. V knize Stokrát bez pardonu představuje známý kreslíř a karikaturista Boris Pralovzský kreslený humor drsný a absurdní, ale důmyslně a citlivě vypointovaný. Do… více

zobrazit info o knizeNohama napřed (Pralovszký, Boris)
Divoký humoristický román Borise Pralovszkého vypráví příběh rodiny, která provozuje pohřební ústav. Při netradičním pohřbu cikánského barona v něm dojde ke zničujícímu požáru. Způsobené škody donutí Horáčkovy sáhnout k poněkud… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.