Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 detektivky Pátá oběť

Detektiv Porter byl z případu Opičího vraha odvolán, ale to ho nemůže zastavit. A pátrá dál dokonce i poté, co je postaven mimo službu, aniž by tušil, do jak temného světa se přitom dostane. Existuje totiž i děsivější věc, než je mysl sériového vraha.

Posedlost detektiva Portera


Každý policista má případ, který se pro něj stane posedlostí. Detektiv Porter není výjimkou. Opičího vraha už měl na dosah, když ho z pátrání odvolala FBI, ale taková drobná překážka ho nemůže zastavit.

Oficiálně se Porter a jeho tým věnuje případu mrtvé dívky, která byla nalezena pod zamrzlou hladinou laguny v chicagském parku. Otázkou je, jak se tam dostala, když laguna zamrzla před několika měsíci a dívka se pohřešuje teprve tři týdny? A jak je možné, že na sobě měla šaty jiné dívky, jejíž zmizení nahlásili rodiče teprve před dvěma dny?

Zatímco Porterovi kolegové usilovně hledají odpovědi na tyto znepokojivé otázky, on sám pokračuje v pronásledování Opičáka. Jakmile to zjistí jeho nadřízený, je postaven mimo službu. Ani to ale nemůže Portera zastavit. Je dopadením Bishopa tak posedlý, že se upne na starou rozmazanou fotku a ta ho dovede do světa temnějšího, než si kdy dokázal představit. A tehdy zjistí, že existuje jen jedna věc děsivější než mysl sériového vraha: mysl matky, která ho přivedla na svět.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Pátá oběť.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o pohled do mysli matky sériového vrahaSoutěžní otázka


Pro jaký magazín pracoval J. D. Barker?
Dvacátá pátá paralela. (správně)
Dvacátá šestá paralela.
Dvacátá sedmá paralela.

Do soutěže bylo odesláno 1239 tipů.

Kdo vyhrál?

Fakrop (1239), Marketa2644 (1241), Fiffinka (1241)

Správná odpověď

Pro jaký magazín pracoval J. D. Barker?
Dvacátá pátá paralela.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePátá oběť (Barker, J. D.)
Každý policista má případ, který se pro něj stane posedlostí. Detektiv Porter není výjimkou. Opičího vraha už měl na dosah, když ho z pátrání odvolala FBI, ale taková drobná překážka… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.