Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Ozbrojená žena

To, že by měla být soukromá porodní klinika Victoria zrušena, ještě není to nejhorší. Dojde totiž hned k několika událostem, které s tímto zařízením mají očividně souvislost, ale policie je bezradná. Odhalí Cecilie Lundová, kdo za zločiny stojí?

Podivné události v okolí porodní kliniky


Porodní asistentka Cecilie Lundová se spojí s dávnou známou v naději, že jí to pomůže znovu nalézt ztracenou rovnováhu a nabrat síly – fyzické i psychické.

Na domácí frontě je sice momentálně celkem klid, i když dospívání nejstarší dcery Sofie není žádná pohádka, zato se však stahují mračna nad Ceciliinou prací. Soukromé porodní klinice Victoria, kde Cecilie pracuje, hrozí zrušení, a to ještě zdaleka není to nejhorší. Na klinice dojde k šokujícímu brutálnímu činu a krátce poté naleznou v její těsné blízkosti mrtvé tělo mladého lékaře. Že by spolu oba zločiny souvisely?

Když vzápětí beze stopy zmizí studentka medicíny, která zřejmě o pozadí vraždy něco věděla, nedokáže už Cecilie dál nečinně přihlížet a opět se pouští do pátrání.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Ozbrojená žena.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku: Získejte pátrání porodní asistentky Cecilie Lundové


Do soutěže bylo odesláno 1153 tipů.

Kdo vyhrál?

Gudrun (1153), Hedvikova (1153), a.k (1153)

Správná odpověď

Kolik knih s Cecilií Lundovou vyšlo před titulem Ozbrojená žena?
Devět knih.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeOzbrojená žena (Janouchová, Kateřina)
Porodní asistentka Cecilie Lundová se spojí s dávnou známou v naději, že jí to pomůže znovu nalézt ztracenou rovnováhu a nabrat síly – fyzické i psychické. Na domácí frontě je… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.