Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 fantasy knihy Ve stínu Hvozdu

Údolí, ve kterém žije Agnieszka, působí malebně, ale na jeho hranicích číhá v temném Hvozdu zlo. Existuje pouze jedna možnost, jak vesnici uchránit a tentokrát by měla mít podobnu Kasii, jenže navzdory očekáváním padne volba na někoho jiného.

Sloužit u Draka, nebo propadnout Hvozdu?


Agnieszka miluje své domovské údolí, klidnou vesnici, lesy a průzračnou řeku. Ale na hranici stojí zlověstný Hvozd plný zlomyslné moci, jehož stín tíživě padá na její život.

Aby zlé síly zůstaly v Hvozdu, spoléhají Agniežčini lidé na chladného a vypočítavého čaroděje známého pod jménem Drak. Ten však za svou pomoc vyžaduje hrozivou cenu: každých deset let mu musí jít sloužit jedna mladá žena, což je osud téměř stejně hrozný, jako kdyby propadla Hvozdu.

Další volba se rychle blíží a Agnieszka má strach. Každý ví, že tentokrát si Drak vezme Kasiu – krásnou, hodnou, statečnou Kasiu, Agniežčinu nejdražší přítelkyni, která je vším, čím Agnieszka není. A neexistuje způsob, jak ji zachránit. Ale když Drak konečně přijde, překvapivě si vybere někoho jiného.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Ve stínu Hvozdu.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 1029 tipů.

Kdo vyhrál?

Pettur (1030), a.k (1034)

Správná odpověď

Co nestudovala Naomi Noviková?
Multimediální komunikaci.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVe stínu Hvozdu (Noviková, Naomi)
Agnieszka miluje své domovské údolí, klidnou vesnici, lesy a průzračnou řeku. Ale na hranici stojí zlověstný Hvozd plný zlomyslné moci, jehož stín tíživě padá na její život. Aby zlé síly… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.