Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Sisu: Odolnost, síla a štěstí po finsku

Podpořte svou odolnost, silnou vůli i psychické zdraví pomocí jednoduchých principů inspirovaných finským životním stylem založeným na konceptu zvaném „sisu“. Přesvědčte se, že stačí pár malých změn, abyste dosáhli velkých výsledků.

Žijte kvalitněji

Finský životní styl je totiž založený na jednoduchém a osvědčeném konceptu zvaném sisu: podporuje dlouhodobou odolnost, výdrž a silnou vůli tím, že upřednostňuje pobyt venku za každého počasí, doporučuje plavání ve studené vodě, saunování, volí přirozený pohyb jako chůzi, jízdu na kole nebo běhání místo dojíždění autem do uzavřených posiloven plných upocených lidí, stravování podle sezóny a místních surovin místo přehnaných módních diet a spoustu dalších užitečných zásad.

Autorka se poté, co na vlastní kůži okusila blahodárný vliv sisu, rozhodla sepsat, jak ho lze postupně začlenit do každodenního života každého z nás, abychom se mohli cítit po fyzické i psychické stránce báječně.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
knihu Sisu: Odolnost, síla a štěstí po finsku.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte návod, jak žít šťastně po finsku

Soutěžní otázka

Kde se narodila Katja Pantzar?

V Norsku.
V Kanadě.
Ve Finsku.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSisu: Odolnost, síla a štěstí po finsku (Pantzar, Katja)
Autorka žila v Kanadě hektickým životem mladé ambiciózní ženy plným stresu. Po přestěhování do Finska, země svých předků, však poznala, že žít se dá mnohem kvalitněji a zdravěji. Finský životní styl… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.