Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Hra na lháře

Když si Fatima, Thea a Isa přečtou SMS od Kate, okamžitě se balí a vydávají se do míst, kde všechno před sedmnácti lety začalo – do Saltenu. Přišel totiž čas postavit se událostem, ke kterým vedla jejich zdánlivě nevinná hra na lháře.

Smyšlené historky se skutečnými následky

Hra na lháře má celkem jednoduchá pravidla:

1. Vyslov lež!

2. Na svém výmyslu trvej!

3. Nenech se načapat!

Isa a její kamarádky spolu kdysi v internátní škole hrávaly hru na lháře: spolužačkám, učitelkám a vlastně kdekomu vykládaly smyšlené historky. Jejich zábava se ale neodešla bez následků, a tak čtveřici nakonec vyloučili ze školy.

Po téměř dvou desetiletích se tyto nerozlučné přítelkyně setkávají znova. Kate, poslední ze čtveřice totiž rozesílá textovku, ve které stojí pouze dvě slova: „Potřebuju tě!” Roky lhaní si vyžádaly svou daň a teď je třeba uvést věci na pravou míru – hra na lháře má totiž ještě dvě další pravidla:

4. Nikdy si nelžeme navzájem!

5. Poznej, kdy s lhaním přestat!

V chladném červnovém ránu se na anglickém pobřeží prochází kdosi z místních lidí se psem. Zvíře vyhrabe věc, kterou jeho paní zpočátku považuje za trouchnivou větev, po chvíli ale zjistí, že se jedná o cosi podstatně zlověstnějšího…

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Hra na lháře.

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.

Soutěžní otázka

Kde žije Ruth Ware?

V Paříži.
V Sussexu.
V Londýně.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHra na lháře (Ware, Ruth)
Audiokniha
Hra na lháře má celkem jednoduchá pravidla: 1. Vyslov lež! 2. Na svém výmyslu trvej! 3. Nenech se načapat! Isa a její kamarádky spolu kdysi v internátní škole hrávaly hru na lháře: spolužačkám, učitelkám… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.