Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Čertí brko a pero s motivem pohádky

Čert Bonifác byl vždycky nekňuba, ale i tak se Lucifer jednoho dne rozhodne pověřit ho důležitým úkolem. Jenže v Pytlově mají prohnané hříšníky a ti udělají cokoliv, aby se čertů zbavili, což se jim také povede. Ale Bonifác to tak nenechá.

Vychytralí hříšníci a ještě vynalézavější čert


Věděli jste, že peklo je úřad starý jako lidstvo samo a vůbec tu není proto, aby nám něco zlého našeptával? Zlo si totiž každý nosí v sobě… Nejmocnější pekelnou zbraní je Čertí brko, které zapisuje všechny hříchy. Aby čerti nemuseli za hříšníky létat po celém světě, mají ho rozdělený na jednotlivá podpekla, odpovědná ústřednímu peklu a samotnému Luciferovi.

Zbrusu nová česká pohádka, na kterou se budete moct podívat i v kině nebo v televizi, vás zavede do podpekla Pervidle a místně příslušné obce Pytlov. V podpekle se jednoho dne porouchá Čertí brko a Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového nezkušeného čerta Bonifáce, aby se nekňuba ve světě trochu otrkal. Bonifác se vydává do Pytlova, ale hned zkraje ho zdejší šejdíř krejčí Klouzek okrade nejen o brko, ale i o další kouzelné pekelné předměty. Události pak nabírají rychlý spád: Pytlov ovládnou místní vychytralci, lenoši a podvodníci, jimž se dokonce podaří zrušit peklo a uvěznit jeho vládce! Bonifác v sobě musí probudit všechny čertovské síly a na plné obrátky roztočit závity svého vynalézavého mozku, aby osvobodil Pytlov, Lucifera a také krásnou nehříšnici Markétku, do které je zamilovaný až po uši, z moci zloduchů a povalečů.

Ve spolupráci s nakladatelstvím PRESCO GROUP a.s.
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás
mohou vyhrát knihu Čertí brko a pero s motivem pohádky.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o trable čerta BonifáceDo soutěže bylo odesláno 1159 tipů.

Kdo vyhrál?

olly (1159), mexka (1159), xluciferka (1159)

Správná odpověď

Kdo je autorem ilustrací v knize Čertí brko?
Robert Smolík.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeČertí brko (Geisler, Robert – Hodan, Tomáš)
Příběh na motivy filmové pohádky
Věděli jste, že peklo je úřad starý jako lidstvo samo a vůbec tu není proto, aby nám něco zlého našeptával? Zlo si totiž každý nosí v sobě… Nejmocnější pekelnou zbraní je… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.