Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Tatérka

V anglickém Brightonu je nalezena mrtvola, na jejímž těle je vyřezáno téměř umělecké dílo. Brzy se ukáže, že tato vražda nebyla ojedinělá a řádí zde sériový vrah, který své oběti značkuje brutálním způsobem. Podaří se ho odhalit i přes nedostatek stop?

Vražedná umělecká díla


Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí.

Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Plus
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Tatérka.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 1810 tipů.

Kdo vyhrál?

vrbik5 (1810), vetrak (1810), starýchřestýš (1812)

Správná odpověď

Kde žije Alison Belshamová?
V Edinburghu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTatérka (Belshamová, Alison)
Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění. Když během tetovacího… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.