Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Strážci světla

Strávit rok na odlehlých ostrovech pouze se skupinou biologů se zdá Mirandě jako úžasný nápad. Ovšem jen do té doby, než jeden z vědců zemře. Podaří se jí dožít záchrany z nebezpečných ostrovů ve zdraví?

Ostrovy, ze kterých se možná nevrátíte


Ne nadarmo se Farallonským ostrovům říká ostrovy Mrtvých – každý, kdo na ně zavítá, se musí smířit s tím, že už se možná nevrátí.

Fotografka přírodních scenerií Miranda se rozhodne strávit rok na Farallonech. Na tyto krásné, ale nebezpečné ostrovy je vstup možný jen na zvláštní povolení, a tak jedinými Mirandinými společníky jsou biologové, kteří v drsných podmínkách studují pozoruhodnou místní faunu – žraloky, hejna velryb, rypouše, krvelačné racky, alkouny i přemnožené myši.

Miranda si své nové působiště zamiluje, ale zároveň si začíná uvědomovat, že strávit rok mimo civilizaci bude náročnější, než si představovala. Když jeden z vědců nečekaně zemře, vyvstává otázka, jestli padl za oběť pouze nehostinným ostrovům Mrtvých, nebo některému z jejich dočasných obyvatel. Z ostrovů ovšem není kam utéct a nezbývá, než s neustálou hrozbou smrti pokračovat den za dnem dál…

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Strážci světla.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 1416 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

holcice (1417), Angrandir (1418)

Správná odpověď

Jakou cenu získala Abby Geniová za thriller Strážci světla?
Cenu Chicago Review of Books.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeStrážci světla (Geniová, Abby)
Ne nadarmo se Farallonským ostrovům říká ostrovy Mrtvých – každý, kdo na ně zavítá, se musí smířit s tím, že už se možná nevrátí. Fotografka přírodních scenerií Miranda se rozhodne strávit rok… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.