Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi knihy Na okraji

Vesnice Gullspang ve švédských lesích je nejen místem, kde zmizela sedmnáctiletá dívka, ale také se okolo ní točí příliš mnoho bolestných vzpomínek. Najde inspektorka Charlie Lagerová sílu se sem vrátit?

Touha utéct a strach se vrátit


Uprostřed Švédska na hranici krajů Västergötland a Värmland leží v hlubokých lesích vesnice Gullspang. Jednoho horkého léta odsud zmizí sedmnáctiletá Annabelle. Její rodiče šílí strachy, místní policie je bezradná a organizace Missing People ji bezvýsledně hledá. Na místo činu jsou vysláni inspektorka Charlie Lagerová a její kolega. Charlie je zkušená policistka a práce jí poskytuje uklidňující rutinu, kterou její chaotická duše potřebuje. Tohoto případu se ujmout nechce, ale nakonec udělá to, co vždycky: poslechne příkaz.

Charlie Lagerová se tak vydá na cestu do minulosti. Musí se vrátit tam, odkud odešla, když jí bylo čtrnáct let, vrátit se do dětství, kterému se ze všech sil snažila uniknout. Jakmile se vrátí, všechny její vzpomínky oživnou. Vzpomínky na tehdejší omezené možnosti a velkou touhu utéct. Vzpomínky na matku, která představuje všechno, čeho se Charlie bojí: alkoholismus a nemoc.

Zatímco se Charlie snaží zjistit, co se Annabelle stalo, objevuje děsivá fakta ze své minulosti. Musí čelit i své nejhorší vzpomínce: okamžiku, kdy nechala někoho zemřít.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Na okraji.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o pátrání v hlubokých lesích i v minulostiDo soutěže bylo odesláno 1353 tipů.

Kdo vyhrál?

jija (1355), jednamalaholka (1355), WITCH3 (1356)

Správná odpověď

Kolikátou knihou s inspektorkou Lagerovou je krimi román Na okraji?
První kniha.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNa okraji (Bengtsdotterová, Lina)
Uprostřed Švédska na hranici krajů Västergötland a Värmland leží v hlubokých lesích vesnice Gullspång. Jednoho horkého léta odsud zmizí sedmnáctiletá Annabelle. Její rodiče šílí strachy, místní policie je bezradná a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.