Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Dvojitý kříž

Když se objeví oběť, na jejímž zátylku je vyřezaný dvojitý kříž, detektivu Hunterovi okamžitě naskočí husí kůže. Jak se možné, že se znovu setkává s tímto znamením, když vrah, který si své oběti takto podepisoval, má být dávno mrtvý?

Noční můra Los Angeles se vrací

Pod luxusním závojem města Los Angeles pulzuje zločin temnější než noc.

Dávno popravený vrah ožívá a pokračuje ve svých hrůzných činech. Jak je to možné? Existuje snad nějaký napodobitel, nebo byl odsouzen nevinný člověk? Vrací se snad ze záhrobí, aby pokračoval v nedokončeném díle? Ani jedna z možností není ideální – je tedy na detektivu Robertu Hunterovi, aby spolu se svým novým partnerem Carlosem Garciem zločin vyřešili. Tentokrát je naprosto v jeho zájmu pachatele dopadnout. Hlavní obětí se má totiž stát on sám.

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Dvojitý kříž.

audiotekaCZ_logo

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.

Do soutěže bylo odesláno 620 tipů.

Kdo vyhrál?

Rita (620), veam (621), ilasan (623)

Správná odpověď

Kde se narodil Chris Carter?
V Brazílii.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDvojitý kříž (Carter, Chris)
Audiokniha
Pod luxusním závojem města Los Angeles pulzuje zločin temnější než noc. Dávno popravený vrah ožívá a pokračuje ve svých hrůzných činech. Jak je to možné? Existuje snad nějaký napodobitel, nebo byl… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.