Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 detektivky Pět mrtvých psů

Mladá policistka Kristýna Horová je pověřena vyšetřováním nálezu pěti mrtvých psů. Čím hlouběji se do případu noří, tím si je jistější, že tento ohavný čin nějak souvisí s případem krádeže tří medvědů ze zoo. Podaří se jí o tom přesvědčit i nadřízené?

Tři medvědi a pět psů


pet-mrtvych-psu-obalkaVrchní komisařka Marie Výrová, přezdívaná Velká Sova, spolu s kolegy vyšetřuje noční loupežné přepadení, během něhož skupina maskovaných mužů ukradla ze zoologické zahrady tři severoamerické medvědy a současně zavraždila vrátného. Vyšetřování je zprvu neúspěšné; základní otázka, k čemu někdo potřebuje živé medvědy, zůstává nezodpovězena. Když navíc jediného vytipovaného podezřelého kdosi z jeho kompliců připraví o život, je jasné, že detektivové mají co do činění s velmi nebezpečným protivníkem.

Mladá policistka Kristýna Horová, bývalá kolegyně olomouckých detektivů, za trest přeložená na obvodní oddělení ve Šternberku, paralelně vyšetřuje nález pěti mrtvých psů, které někdo ledabyle zakopal v lese. Pátrání ji přivede jednak na stopu psích zápasů pořádaných místním „vlivným podnikatelem“, jednak k přesvědčení, že oba případy spolu souvisejí. Napětí, zábavné i stinné stránky lidské povahy v prostředí moravského maloměsta, a samozřejmě jedinečná komisařka Marie Výrová, to vše v dalším pokračování Sýkorovy úspěšné krimi série.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Pět mrtvých psů.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 1157 tipů.

Kdo vyhrál?

patril (1157), flastr (1157)

Správná odpověď

Který z případů Marie Výrové byl napsán pouze pro televizní sérii?
Živé terče.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePět mrtvých psů (Sýkora, Michal)
Další z případů komisařky Výrové Vrchní komisařka Marie Výrová, přezdívaná „Velká Sova“, spolu se svými kolegy vyšetřuje noční loupežné přepadení, během něhož skupina maskovaných mužů ukradla z olomoucké zoologické zahrady tři… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.