Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány pro mladé Dej mi své jméno

S první láskou přichází mnoho otázek a dosud neznámých pocitů, a co teprve když se jedná o vztah dvou chlapců. Oba jsou novými dojmy zasaženi tak, že nejprve neví, co si počít a později si uvědomí, že společně prožitých šest týdnů je ovlivnilo už navždy.

Nečekané, ale o to silnější milostné vzplanutí


Příběh nečekané a silné lásky mezi dospívajícím Eliem a o pár let starším Oliverem, odehrávající se ve vile na jednom útesu italské Riviéry. Ani jeden z nich není na následky vzájemné přitažlivosti připraven, oba proto nejdřív předstírají lhostejnost. Jenže v průběhu následujících neklidných letních dnů jejich vášeň nesená neúprosnými proudy posedlosti, strachu, fascinace a touhy vzrůstá a oba mladíci začínají opatrně prozkoumávat své pocity. V hloubi jejich duší se zrodí láska trvající šest týdnů a přinese jim zkušenost, která je poznamená na zbytek života. Ti dva totiž na Riviéře a během jednoho dusného večera v Římě objeví něco, co možná už nikdy znovu nenajdou: naprostou důvěrnost.

André Aciman zachycuje ve své upřímné, nesentimentální a srdcervoucí elegii na lidskou vášeň psychologické manévry doprovázející přitažlivost tak bravurně jako málokdo. Román Dej mi své jméno se čtenářem nezachází v rukavičkách, nedělá si žádné iluze a je zcela nezapomenutelný.

Ve spolupráci s nakladatelstvím #BOOKLAB
patřícím pod nakladatelství Slovart vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Dej mi své jméno.


slovart-booklab-logo

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte příběh první chlapecké láskyDo soutěže bylo odesláno 775 tipů.

Kdo vyhrál?

Lube (775), Marie64 (775), ludvikl (776)

Správná odpověď

Kolik let je Eliemu?
Sedmnáct let.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDej mi své jméno (Aciman, André)
Příběh nečekané a silné lásky mezi dospívajícím Eliem a o pár let starším Oliverem, odehrávající se ve vile na jednom útesu italské Riviéry. Ani jeden z nich není na následky… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.