Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 příručky Vytvořte svou Knihu života

Naučte se tvořit různými výtvarnými technikami a vyrovnejte se tak s tím, s čím jste nespokojení. Že terapie uměním skutečně funguje, se již přesvědčilo mnoho lidí a vy se  můžete zařadit mezi ně, protože vám ukážeme, jak na to.

Objevte své kreativní já


Neustále se potýkáme s různými životními komplikacemi a všemožnými názory lidí, které v nás zanechávají určitou stopu a ovlivňují náš pohled na svět i na sebe sama. Osvojujeme si různé předsudky a sebekritické soudy, které nás brzdí a omezují. Právě výtvarná tvorba je jedním z nejefektivnějších způsobů, jak se vnitřně osvobodit a získat zpět ztracené sebevědomí.

Výtvarnice Tamara Laporte již řadu let pomáhá prostřednictvím online kurzů lidem všeho druhu pracovat se svými emocemi pomocí umění. Kniha Vytvořte svou Knihu života je shrnutím její mnohaleté práce a obsahuje ty nejúspěšnější výtvarné projekty, které lidem nejvíce pomohly. Naučíte se rozpoznat své problémy a trápení, přiznat si je a v průběhu tvoření se s nimi vyrovnat a oprostit se od nich. V každém projektu pomocí instrukcí krok za krokem objevíte své kreativní já, naučíte se pracovat různými technikami, zjistíte, co vám brání v rozletu, a zároveň oceníte to, co máte a za co můžete být vděční.

Svá hotová díla pak na závěr svážete do jedné knihy a budete mít trvalou upomínku na to, čeho jste se zbavili a co nového a cenného jste získali.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Zoner Press vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Vytvořte svou Knihu života.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte návod k vnitřnímu osvobozeníDo soutěže bylo odesláno 829 tipů.

Kdo vyhrál?

Anicka30 (830), Pettur (832), evik159 (833)

Správná odpověď

Jak se jmenují online kurzy Tamary Laporte?
Life Book.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVytvořte svou Knihu života (Laporte, Tamara)
Přeměňte emoce v umění. Neustále se potýkáme s různými životními komplikacemi a všemožnými názory lidí, které v nás zanechávají určitou stopu a ovlivňují náš pohled na svět i na sebe sama.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.