Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Holčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky

Mnohdy bývá záhadnější motiv a okolnosti zločinu, než totožnost pachatele, o čemž čtenáře ve svých knihách přesvědčila P. D. Jamesová několikrát. A také její povídky nabízí zajímavý pohled na vražedné příčiny a následky, o čemž se můžete přesvědčit.

Exkurze do vrahovy mysli


Nikdo neumí proniknout do hlavy vraha lépe než úžasná P. D. Jamesová. V téhle sbírce se představuje šest jejích povídek, které dosud knižně nevyšly, a hvězda britské detektivky v nich září stejně jasně jako ve svých nejslavnějších románech.

V detektivce někdy nejde jenom o totožnost pachatele. Občas bývají mnohem záhadnější motivy činu a způsob jeho provedení. A přestože se obvykle dozvíme neblahý osud jak oběti, tak vraha, co ta hrstka mazaných zabijáků, kterým se podaří naplánovat a provést dokonalý zločin? Co ti, kteří se nedostanou před soud, ačkoli byli odhaleni? A co ti, kteří se stanou svědky vraždy nebo odhalí zločince, ale rozhodnou se ponechat si tu informaci pro sebe?

To jsou některé ze záhad, do nichž se ponoříme v těchto šesti příbězích, jež nás zavádějí do myšlení, vzpomínek, citových pohnutek, ospravedlňování, snů a tužeb stojících za vražednými příčinami a následky.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Motto
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
knihu Holčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky.


Motto-AM

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 1309 tipů.

Kdo vyhrál?

Pet002 (1309), Mio1979 (1311), zzuzza (1312)

Správná odpověď

Ve kterém roce napsala první román Zahalte jí tvář?
V roce 1962.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHolčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky (Jamesová, P. D.)
Šest dosud nevydaných povídek z pera jedné z nejpopulárnějších autorek detektivních příběhů. Nikdo neumí proniknout do hlavy vraha lépe než úžasná P. D. Jamesová. V téhle sbírce se představuje šest jejích… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.