Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Restart

Jaké by to bylo zapomenout na dosavadní život a začít žít úplně jinak s čistým štítem? A když vám to někdo umožní, není zde riziko, že zase sklouznete do starých kolejí? To si můžete přečíst v dobrodružném příběhu Filipa Valenty.

Začít znovu s čistým štítem


Odvaha je vlastnost, díky níž se pouštíme do věcí, které dávají našim životům smysl. Filip Valenta ale odvahu postrádá, a tak se jeho dosavadní životní cesta plná přešlapování na místě jakoby stáčí do kruhu. V jeho životě zdánlivě nic nechybí, má krásný dům, ženu, děti a slibně rozjetou kariéru. Stále častěji ale přemýšlí o tom, jaký by měl život, kdyby se v mládí rozhodl být třeba motorkářem, aktivistou Greenpeace nebo prostě jenom bohémsky žít – bez starostí o hypotéku, o práci, o účty.

Shodou okolností se mu naskytne příležitost udělat za svým životem tlustou čáru a začít nanovo. Společnost Maxvision tvrdí, že stačí jen mít tu správnou jiskru v oku – zlatou šupinku, která člověka zbaví všech vzpomínek na starý život, aby mohl začít jinde – bez závazků, výčitek svědomí a pokřivených vztahů…

Jaké by to bylo, začít znovu s čistým štítem? Je vůbec možné takové řešení na vnější úrovni, nebo je člověk předurčen si životem projít a vyrovnat se s ním uvnitř svého vlastního nitra?

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s autorem Ondřejem Josefem Váchou
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás
mohou vyhrát knihu Restart.


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 874 tipů.

Kdo vyhrál?

babytka (874), emitom (874), marus234 (874)

Správná odpověď

Jak se jmenuje sestra Ondřeje Josefa Váchy?
Klára.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeRestart (Vácha, Ondřej Josef)
Odvaha je vlastnost, díky níž se pouštíme do věcí, které dávají našim životům smysl. Filip Valenta ale odvahu postrádá, a tak se jeho dosavadní životní cesta plná přešlapování na místě… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.