Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Temná kapitola

Vivian nadevše miluje cestování a během svých výletů ráda poznává cizí země, krajiny a jiné kultury, díky čemuž má spoustu krásných zážitků. Také slunečný den v parku Lesní soutěska začíná slibně, dokud se zde však nesetká s Johnnym.

Krutý konec výletu

Vivian je kosmopolitní americká dívka s čínskými kořeny, která často uniká od náročné práce za dobrodružstvím a cestováním. Ráda poznává cizí země, krajiny a jiné kultury. Coby emancipovaná žena žije sama a dokáže se o sebe postarat. To však přestává platit ve chvíli, kdy na jednom ze svých výletů potká Johnnyho.

Tento patnáctiletý chlapec pochází i irské komunity, která žije kočovnickým životem na okraji společnosti. Vyrostl v rodině, kde je zločin samozřejmostí, násilí je nutností, a kvůli nedostatku materiálního i citového zázemí je zvyklý brát si vše bez ptaní. Jejich střet vyvrcholí brutálním sexuálním násilím, a slunečný den v parku Lesní soutěska se tak nečekaně změní v temnou kapitolu Vivianina života.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím XYZ
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Temná kapitola.

XYZ_Albatros-Media

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Účastí v soutěži souhlasíte, že Vaše emailová adresa bude předána Albatros Media, a. s.

Soutěžní otázka

Kde se Vivian setkala s Johnnym?

V Západním Belfastu.
V Londýně.
V Dublinu.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTemná kapitola (Li, Winnie M.)
Vivian je kosmopolitní americká dívka s čínskými kořeny, která často uniká od náročné práce v rušném Londýně za dobrodružstvím a cestováním. Ráda poznává cizí země, krajiny a jiné kultury. Coby… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.