Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Víkend v Londýně

Oslavit čtyřicáté narozeniny v Londýně ve společnosti dvou blízkých přátel se zdá jako skvělý nápad. Petr, Marek a Adam už se těší, jak si spolu povyrazí a užijí si víkend plný pití, jídla a sexu. To však ještě netuší, kolik věcí jejich výlet změní.

Čtyřicátníci v Londýně


Petr sedí holým zadkem v heřmánkovém čaji a sní o divokém sexu. Marek plánuje sebevraždu. Adam chce svatbu a možná i dítě.

Průměrný český muž se dožívá sedmdesáti šesti let, což znamená, že jste-li muž a je-li vám čtyřicet, nacházíte se ve druhé polovině svého života. V té horší polovině. Dostavuje se úzkost z toho, kolik vám zbývá času, kým jste se stali a kým už nikdy nebudete. Šance na změnu vám připadají mizivé a začínáte si uvědomovat konečnost svého života. A pokud máte navíc pocit, že jste v té první půlce něco zanedbali, nestihli nebo si ji dostatečně neužili, právě teď přichází poslední možnost to napravit.

Tři kamarádi a bývalí spolužáci se chystají na víkendovou pařbu v Londýně, při které chtějí oslavit své čtyřicátiny. Chlast, sex, jídlo, fotbal a kecy o všem i o ničem. To všechno proto, aby zahnali společný neklid z toho, že v jejich životech nadešel čas bilancovat. Během nadcházejícího víkendu se však změní víc než jen jejich věk.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Víkend v Londýně.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o oslavu čtyřicátin v LondýněDo soutěže bylo odesláno 1841 tipů.

Kdo vyhrál?

botka (1844), vlahy (1845)

Správná odpověď

Která z knih Jana Folného vyšla jako první?
Od sebe / k sobě.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVíkend v Londýně (Folný, Jan)
Petr sedí holým zadkem v heřmánkovém čaji a sní o divokém sexu. Marek plánuje sebevraždu. Adam chce svatbu a možná i dítě. Průměrný český muž se dožívá sedmdesáti šesti let, což… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.