Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o dvě Kompletní historie Black Sabbath – Kde číhá zlo

Všechny fanoušky anglické heavy metalové skupiny Black Sabbath jistě nadchne obsáhlá publikace, která se věnuje celé její historii. Navíc je kniha doplněná o množství fotografií a zahrnuje kompletní diskografii.

Jak vznikal heavy metal


Tato skupina je zakladatelem metalu jehož směr udávala přes čtyřicet let. Během své činnosti vystřídali Black Sabbath jedenáct line-upů, vydali devatenáct studiových alb a původní členové dohromady vytvořili osmadvacet sólových alb.

V roce 1968 vznikla blues-rocková kapela v Birminghamu v Anglii. Kytarista a skladatel Tony Iommi, basák a textař Geezer Butler, zpěvák Ozzy Osbourne a bubeník Bill Ward se z vybombardovaného předměstí vyšplhali až na vrchol a vytvořili nový hudební žánr.

Autor Joel McIver se zaměřuje na celou historii Black Sabbath, a to od samotných začátků, přes vznik svaté trojice heavy metalu – song „Black Sabbath“ na albu Black Sabbath od Black Sabbath – až po současnost. V knize najdete přes 200 fotografií, rozložitelný rodokmen vývoje kapely a kompletní diskografii. Tato kniha nesmí chybět žádnému fanouškovi Black Sabbath!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Omega vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát
knihu Kompletní historie Black Sabbath – Kde číhá zlo.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte obsáhlou publikaci věnovanou Black SabbathDo soutěže bylo odesláno 864 tipů.

Kdo vyhrál?

hannah1112 (864), sam16 (864)

Správná odpověď

Kdo je autorem předmluvy v knize Kompletní historie Black Sabbath – Kde číhá zlo?
Robb Flynn.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKompletní historie Black Sabbath – Kde číhá zlo (McIver, Joel)
Tato skupina je zakladatelem metalu jehož směr udávala přes čtyřicet let. Během své činnosti vystřídali Black Sabbath jedenáct line-upů, vydali devatenáct studiových alb a původní členové dohromady vytvořili osmadvacet sólových… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.