Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

Poseidonův trojzubec propůjčí svému majiteli nejen vládu nad oceány, ale třem hrdinům by také mohl pomoci vyřešit jejich osobní problémy. Ale aby ho našli, budou muset spojit své síly, což někdy rozhodně nebude jednoduché.

Cesta za magickým předmětem


Henry coby mladý lodník v britském námořnictvu zasvětil svůj život moři a chce poznat všechny jeho poklady a legendy. Doufá, že jednoho dne nalezne Poseidonův trojzubec, magický předmět, který údajně dává svému nositeli moc ovládat všechny oceány. Pouze s pomocí tohoto trojzubce může Henry vysvobodit svého otce Willa Turnera ze strašného prokletí.

Carina je brilantní astronomka, která učinila nesmírný objev: Mapa, v níž neumějí muži číst a jež vede přímo k Poseidonovu trojzubci, se ukrývá ve hvězdách. Carina nyní hledá trojzubec proto, aby dokázala své vědecké schopnosti a odhalila velké tajemství svého původu.

Kapitánu Jacku Sparrowovi by se trojzubec také hodil. Dávný nepřítel, ďábelský kapitán Salazar, unikl ze svého vězení na moře a je pevně odhodlán zabít každého piráta, který mu přijde do cesty, Jacka nevyjímaje. Pouze Poseidonův trojzubec může Jacka před tímto nemilosrdným zabijákem pirátů zachránit.

Když tato nesourodá trojice spojí své síly, musí podstoupit souboj s časem: nenajde-li trojzubec, čeká ji jistá smrt, jenže jejich pouť může být zmařena už na samém začátku!

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát
knihu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o další pokračování pirátské ságyDo soutěže bylo odesláno 560 tipů.

Kdo vyhrál?

Gargamel (560), fionora (560)

Správná odpověď

Kolik dílů vyšlo v sérii Piráti z Karibiku před knihou Salazarova pomsta?
Čtyři knihy.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePiráti z Karibiku: Salazarova pomsta (Nixon Pompa, Robin)
Henry coby mladý lodník v britském námořnictvu zasvětil svůj život moři a chce poznat všechny jeho poklady a legendy. Doufá, že jednoho dne nalezne Poseidonův trojzubec, magický předmět, který údajně… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.