Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Na odpis

Když přišel Dan Lyons kvůli krizi po pětadvaceti letech o práci, musel se poohlédnout jinde a mladý dynamický startup se mu zdál jako skvělá volba. To ovšem ještě netušil, do jakého šíleného kolotoče se vrhá. Přečtěte si o jeho zkušenostech.

Šílená zákoutí startupové kanceláře


Dan Lyons měl šťastnou a spokojenou rodinu, skvělou kariéru a práci, která ho bavila. Všechno změnil jeden telefonát jeho šéfové z Newsweeku. Po pětadvaceti letech novinařiny je najednou bez práce: padesátník, který sice umí psát a má vynikající přehled v technologické sféře – ale přece jenom, jednapadesátiletý chlap. Píše se rok 2012 a média jsou kvůli odlivu peněz z inzerce v dlouhodobé krizi. Lyonsovi nezbývá než se poohlédnout jinde. Třeba v nějakém perspektivním startupu, mladé dravé technologické firmě. Vůbec netuší, do jakého šílenství se vrhá.

Na odpis je nesmírně zábavné líčení tragikomické srážky pragmatického profesionála s firemní kulturou startupů „připomínajících Montessori školky“ a zároveň čtivý průvodce temnými stránkami internetového vizionářství, v němž jde často více o peníze než o revoluční nápady.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Na odpis.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte průvodce temnými stránkami startupůDo soutěže bylo odesláno 1099 tipů.

Kdo vyhrál?

Fiffinka (1099), Liba53 (1099)

Správná odpověď

Kolik dětí má Dan Lyons?
Dvě děti.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNa odpis (Lyons, Dan)
Nešťastné příhody ze startupové bubliny
Břitký průvodce odvrácenou stranou Silicon Valley. Dan Lyons měl šťastnou a spokojenou rodinu, skvělou kariéru a práci, která ho bavila. Všechno změnil jeden telefonát jeho šéfové z Newsweeku. Po pětadvaceti letech… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.