Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Trojhra

Anička a Kamila nemají nic společného, snad kromě toho, že se dělí o jednoho muže. Každá v jeho náručí hledá něco jiného a i Lancelot má svá očekávání. Vzejde se z milostného trojúhelníku nějaký vztah, nebo budou na konci zklamaní všichni?

Dvě ženy a jeden muž


Patříte mezi ty, které vyhrály v loterii a na první dobrou si našly životního partnera, se kterým prožívají spokojený a plnohodnotný partnerský život, anebo jste vybíraly tak dlouho, až jste přebraly či si dokonce nevybraly vůbec?

Trojhra vypráví příběh dvou žen, jejichž povahy, způsob života i životní priority jsou diametrálně odlišné, přestože jejich náručí i srdcem prochází ve stejném období jeden a tentýž muž

aneb

příběh muže, jenž udržuje dva paralelní vztahy a miluje dvě ženy. Zatímco má potřebu ochraňovat křehkou květinku před nástrahami života a náladami despotického manžela, pomalu ale jistě se mu pod kůži dostává žena zcela opačného vzezření i chápání smyslu života, již kdysi bytostně miloval.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Trojhra.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte román nejen o milostném trojúhelníkuDo soutěže bylo odesláno 581 tipů.

Kdo vyhrál?

Milka98 (581), tetina (582)

Správná odpověď

Která z hrdinek má tři děti?
Žádná.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTrojhra (Hošková, Blanka)
Již šestá kniha autorky – O tom, co všechny důvěrně známe, ale prožít si musíme samy. Jeden muž, dvě ženy a tři srdce. Patříte mezi ty, které… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.