Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Číhání

Přátelskou a poklidnou atmosférou městečka Canaan otřásá nejen spor o legalizaci homosexuálních manželství, ale také vražda. Ačkoliv se na první pohled zdá, že spolu obě věci souvisí, pravý motiv se skrývá jinde. Odhalí ho detektiv Sonja Testová?

Temnota skrytá za idylkou


Dokonce i v tichém Vermontu mohou poklidnou přítomnost rozvrátit hrůzné činy z minulosti.

Přátelskou a poklidnou atmosférou odlehlého městečka Canaan ve Vermontu otřásá spor o legalizaci homosexuálních manželství. Mezi lidmi to vře. Staří přátelé si nemohou přijít na jméno. Probouzí se strach, předsudky a násilí.

Když je tedy v domě advokáta, který se v případu výrazně angažuje, brutálně zavražděna mladá dívka, detektiv Sonja Testová nabude přesvědčení, že vražda musí mít s ostře sledovanou kauzou nějakou spojitost.

Jenže jak se mladá Sonja Testová noří do svého prvního vyšetřování vraždy hlouběji, odhaluje děsivé činy skryté po celá desetiletí a zjišťuje, že za idylickou tváří městečka se ukrývá temnota a zlo páchané na nevinných. A Sonja, matka dvou dětí, udělá všechno pro to, aby nevinné ochránila.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Číhání.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte první případ detektivky TestovéDo soutěže bylo odesláno 1457 tipů.

Kdo vyhrál?

Had (1458), futurum (1459)

Správná odpověď

Kolik knih napsal Eric Rickstad před titulem Číhání?
Dvě.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeČíhání (Rickstad, Eric)
Dokonce i v tichém Vermontu mohou poklidnou přítomnost rozvrátit hrůzné činy z minulosti. Přátelskou a poklidnou atmosférou odlehlého městečka Canaan ve Vermontu otřásá spor o legalizaci homosexuálních manželství. Mezi lidmi to… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.