Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 naučné knihy Odvážné srdce

Nemusíte na sebe být tvrdí, abyste v životě něco dokázali. Dovolte si i trochu soucitu nejen sami k sobě, ale i k ostatním a uvidíte, jak pozitivní účinky to bude mít na vaši psychiku i tělo.

Změňte sebe a možná i svět

Hlavní překladatel Jeho Svátosti Dalajlámy a uznávaný profesor Thupten Jinpa nám ukazuje, jak se lidé v dnešním světě bojí, že když budou příliš hodní, ostatní je začnou zneužívat, nebo že když budou příliš soucitní sami k sobě, zleniví. Jenže opak je pravdou.

Přijmeme-li skutečně do svého srdce soucit, zbavíme se stresu a depresí, zlepšíme své zdraví, dosáhneme snadněji svých cílů, a nakonec změníme i svět.

Pomocí vědy, buddhistické i západní psychologie a zkušeností z vlastního života autor vysvětluje, jak je nesmírně důležité najít odvahu stát se soucitnými a jak tato odvaha může zcela změnit náš život.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Noxi vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Odvážné srdce.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o motivaci ke změně postoje

Soutěžní otázka

Kolik stran má kniha Odvážné srdce?

Méně než dvě stě osmdesát.
Dvě stě osmdesát.
Více než dvě stě osmdesát.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeOdvážné srdce (Jinpa, Thupten)
Jak odvaha k soucitnosti dokáže proměnit náš život

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.