Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Muž, který hledal svůj stín

Jakmile si Lisbeth Salanderová vezme něco do hlavy, je k nezastavení. A je jedno, zda stojí proti vězeňskému gangu, radikálním islamistům, nebo své nebezpečné sestře Camille. Odhalte tajemství její minulosti!

Nezastavitelná Lisbeth Salanderová


„Vždycky jsem se tě chtěl zeptat na to dračí tetování…“ zmíní jednoho dne Holger Palmgren, který získal dokumenty vrhající nové světlo na bezpráví, jež Lisbeth Salanderová zažila v dětství.

Dotazovaná si v té době odpykává kratší trest v ženské věznici Flodberga a směřuje k nevyhnutelnému konfliktu se spoluvězeňkyněmi. Požádá tedy Mikaela Blomkvista, aby jí pomohl s dalším pátráním v minulosti. Stopy vedou k Leovi Mannheimerovi, partnerovi makléřské firmy. Jak jsou osudy bohatého mladého muže propletené s dávným Lisbethiným traumatem? Když už se „dívka s dračím tetováním“ jednou rozhodla zjistit pravdu, nic ji nemůže zastavit – ani islámští radikálové, které rozčílila snahou zachránit z jejich spárů dívku toužící po nezávislosti; ani vězeňský gang, jenž nad ní vyřkl rozsudek smrti; ani její nebezpečné dvojče Camilla; ani lidé, kteří udělají cokoli, aby zakryli rozsah svých pseudovědeckých experimentů vedených pod hlavičkou Registru pro výzkum dědičnosti a prostředí.

Mikael a Lisbeth znovu spojují síly, aby v napínavém thrilleru čelili některým z naléhavých problémů, které sužují i současnou společnost.

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
stažitelnou nahrávku audioknihy Muž, který hledal svůj stín.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si audio verzi pátého dílu Milénia


Ceny do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.

Do soutěže bylo odesláno 589 tipů.

Kdo vyhrál?

honzik (589), a.k (590), Gerd Muller (591)

Správná odpověď

Kolik dílů série Milénium napsal Stieg Larsson?
První tři díly.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMuž, který hledal svůj stín (Lagercrantz, David)
Audiokniha
„Vždycky jsem se tě chtěl zeptat na to dračí tetování…“ zmíní jednoho dne Holger Palmgren, který získal dokumenty vrhající nové světlo na bezpráví, jež Lisbeth Salanderová zažila v dětství. Dotazovaná… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.