Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 dětské knihy Pod zemí, pod vodou

Podívejte se, jaká tajemství a zajímavosti skrývá podzemní a podmořský svět, abyste se uprostřed knihy ocitli v samotném zemském jádru. Originální obrázková kniha je plná zajímavých faktů, které budou děti bavit.

Pozoruhodná výprava do středu země


Velkoformátová kniha plná propracovaných ilustrací a detailních průřezů je nabitá informacemi. A netradičně – oboustranná. Ať začnete z kterékoli strany, postupně se noříte pod zemský povrch nebo pod hladinu moří stále hlouběji, abyste se uprostřed knihy setkali v zemském jádru.

Na cestě potkáte zvířata žijící pod zemí i podivná stvoření mořských hlubin. Zjistíte, kam sahají nejdelší kořeny na světě. Objevíte složitý systém podzemních potrubí, kabelů a tunelů. Narazíte na senzační vykopávky i zkamenělé kosti dinosaurů. Prohlédnete si všechny možné nory a doupata, zabloudíte v jeskynních bludištích a sjedete až na dno nejhlubšího dolu světa. Vyzkoušíte staré ponorky i skafandry, prozkoumáte vrak Titaniku. Zkrátka odhalíte nejedno tajemství podzemního i podvodního světa.

Tuhle knížku budete chtít číst pořád dokola, studovat detaily, které vám předtím unikly, podivovat se nad rozmanitostí světa… A hlavně, už nikdy se nebudete na svět dívat stejnýma očima.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Pod zemí, pod vodou.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o ilustrovaný výlet do zemského jádraDo soutěže bylo odesláno 1078 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

Kakajko (1078), JosefBa (1078)

Správná odpověď

Kolik let dělí české vydání knihy Mapy a Pod zemí, pod vodou?
Rok.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePod zemí, pod vodou (Mizielińska, Alexandra - Mizieliński, Daniel)
Další fascinující kniha autorů bestsellerových Map. Po obrázkovém putování kolem světa přichází čas na pozoruhodnou výpravu do zemského jádra a na dno oceánů. Velkoformátová kniha plná propracovaných ilustrací a detailních průřezů… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.