Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Manželský pakt

Exkluzivní a poněkud záhadný spolek Pakt má jednoduchý cíl – učinit manželské svazky všech členů pevnými a šťastnými. A jak se brzy ukazuje, představitelé udělají cokoliv, i kdyby to někoho mělo zničit…

Past na novomanžele


My víme, co je pro vás nejlepší. A donutíme vás to udělat. I kdyby vás to mělo zničit…

Novomanželé Alice a Jake. Dokonalý pár, před kterým se rozkládají nekonečné možnosti a šance. Snad i proto dostali od přátel jako svatební dar členství v exkluzivním a poněkud záhadném spolku nazvaném jednoduše Pakt.

Cíl Paktu je velmi jednoduchý: učinit vše pro to, aby manželské svazky všech členů zůstaly pevné a šťastné. Prostředky k dosažení tohoto cíle se také zdají být velmi rozumné: Vždy zvedni telefon, když ti volá partner či partnerka. Každý měsíc si navzájem dejte dárek. Každé tři měsíce si někam společně vyjeďte… A nikdy nikomu neříkejte o Paktu.

Alice a Jake jsou zpočátku okouzleni skvělými večírky, nebývalou pospolitostí a rozšiřujícím se okruhem přátel. Pak se ale objeví první pochyby a zanedlouho už oba tuší, že uvízli v pasti. Pakt se svými praktikami podobá sektě – členství je podle jeho představitelů nezrušitelné, stejně jako manželství. Jake a Alice nyní už vědí, že to, co jim mělo pomoci udržet manželství snů, se pozvolna stává největší noční můrou jejich života.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Manželský pakt.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte nezrušitelné členství v záhadném spolkuDo soutěže bylo odesláno 1564 tipů.

Kdo vyhrál?

humhejova (1564), fiserovam (1564), Ivena (1564)

Správná odpověď

Kde žije Michelle Richmond?
V Severní Kalifornii.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeManželský pakt (Richmond, Michelle)
My víme, co je pro vás nejlepší. A donutíme vás to udělat. I kdyby vás to mělo zničit… Novomanželé Alice a Jake. Dokonalý pár, před kterým se rozkládají nekonečné možnosti a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.