Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Muž, který hledal svůj stín

Holger Palmgren objevil něco, co by mohl vrhnout nové světlo na bezpráví, se kterým se Lisbeth Salanderová potýkala v dětství. Dokumenty však neobsahují odpovědi na všechny otázky, proto se Lisbeth s Mikaelem pouští do dalšího pátrání.

Stíny a bezpráví Lisbetina dětství

Lisbeth Salanderová si odpykává trest v ženské věznici Flodberga a snaží se vyhnout konfliktu s ostatními vězeňkyněmi. Když se však zastane mladé ženy bangladéšského původu ze sousední cely, okamžitě ji napadne Benita, nepsaná vůdkyně věznice.

Za Lisbeth přijede na návštěvu její dávný poručník Holger Palmgren a oznámí jí, že získal dokumenty vrhající nové světlo na bezpráví, které na ní bylo pácháno v dětství. Lisbeth poté požádá novináře Mikaela Blomkvista, aby jí pomohl s pátráním. Stopy je dovedou k jistému Leu Mannheimerovi, zaměstnanému na vysokém postu v Investičních fondech Alfreda Ögrena. Jak je minulost bohatého mladého muže z finančnických kruhů propletena s minulostí Lisbeth Salanderové? A dokáže se Lisbeth postavit stupňujícím se hrozbám Benity a jejího gangu?

David Lagercrantz splétá napínavý příběh o zneužívání moci, otázkách cti a stínech Lisbetina dětství, které ji stále pronásledují.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Muž, který hledal svůj stín.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o odhalenou minulost Lisbeth Salanderové

Soutěžní otázka

Kolik dílů celkem bude mít série Milénium?

Pět dílů.
Šest dílů.
Sedm dílů.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMuž, který hledal svůj stín (Lagercrantz, David)
Milénium 5
Pátý díl série Milénium. Lisbeth Salanderová si odpykává trest v ženské věznici Flodberga a snaží se vyhnout konfliktu s ostatními vězeňkyněmi. Když se však zastane mladé ženy bangladéšského původu ze sousední… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.