Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Muž, který hledal svůj stín

Holger Palmgren objevil něco, co by mohlo vrhnout nové světlo na bezpráví, se kterým se Lisbeth Salanderová potýkala v dětství. Dokumenty však neobsahují odpovědi na všechny otázky, proto se Lisbeth s Mikaelem pouští do dalšího pátrání.

Stíny a bezpráví Lisbetina dětství


Lisbeth Salanderová si odpykává trest v ženské věznici Flodberga a snaží se vyhnout konfliktu s ostatními vězeňkyněmi. Když se však zastane mladé ženy bangladéšského původu ze sousední cely, okamžitě ji napadne Benita, nepsaná vůdkyně věznice.

Za Lisbeth přijede na návštěvu její dávný poručník Holger Palmgren a oznámí jí, že získal dokumenty vrhající nové světlo na bezpráví, které na ní bylo pácháno v dětství. Lisbeth poté požádá novináře Mikaela Blomkvista, aby jí pomohl s pátráním. Stopy je dovedou k jistému Leu Mannheimerovi, zaměstnanému na vysokém postu v Investičních fondech Alfreda Ögrena. Jak je minulost bohatého mladého muže z finančnických kruhů propletena s minulostí Lisbeth Salanderové? A dokáže se Lisbeth postavit stupňujícím se hrozbám Benity a jejího gangu?

David Lagercrantz splétá napínavý příběh o zneužívání moci, otázkách cti a stínech Lisbetina dětství, které ji stále pronásledují.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Muž, který hledal svůj stín.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o odhalenou minulost Lisbeth SalanderovéDo soutěže bylo odesláno 1284 tipů.

Kdo vyhrál?

Myska.Kl (1284), Ajrad1981 (1284)

Správná odpověď

Kolik dílů celkem bude mít série Milénium?
Šest dílů.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMuž, který hledal svůj stín (Lagercrantz, David)
Milénium 5
Pátý díl série Milénium. Lisbeth Salanderová si odpykává trest v ženské věznici Flodberga a snaží se vyhnout konfliktu s ostatními vězeňkyněmi. Když se však zastane mladé ženy bangladéšského původu ze sousední… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.