Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Wangovi vs. svět

Rodina Wangových zažívá na své bláznivé jízdě napříč Amerikou spoustu peripetií. Poté, co přišli díky nesmyslnému rozhazování o všechen svůj majetek, rozhodne se Charles, hlava rodiny, zkusit štěstí v Číně. Co na to ostatní?

Sen o bohatství


Sen o Americe v čínském balení. Román o přistěhovalcích, kteří netouží po přijetí ani se nesnaží zapadnout. Chtějí jen vydělat balík peněz.

Charles Wang je drzý, geniální a roztomilý pitomec, který přijel do Ameriky, aby tam udělal kariéru. Jenže na konci léta 2008 přijde kvůli nesmyslnému rozhazování o všechno. Teď chce jediné: zajistit rodině domov, vrátit se do Číny – své domoviny, kterou nikdy neviděl – a pokusit se získat zpět půdu svých předků.

Bláznivou jízdu rodiny Wangových napříč Amerikou sledujeme očima jejích pěti členů: hlavy rodiny Charlese, jeho nejstarší dcery Sainy (umělkyně skrývající se v ústraní po skandálním přijetí poslední výstavy), syna Andrewa (panice a ctižádostivého komika), dcery Grace (svéhlavé puberťačky s nutkavými sebevražednými sklony) a jejich chamtivé nevlastní matky Barbry.

Po všech peripetiích, které rodinu cestou potkají, se Charles musí rozhodnout mezi starým a novým světem, mezi rodinou a naplněním svého snu o Číně.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Wangovi vs. svět.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte peripetie Wangových na cestě za peněziDo soutěže bylo odesláno 1064 tipů.

Kdo vyhrál?

zmodry (1064), Miky77 (1064)

Správná odpověď

Jak se jmenovala loď Charlese Wanga?
Dračí dáma.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeWangovi vs. svět (Changová, Jade)
Sen o Americe v čínském balení. Román o přistěhovalcích, kteří netouží po přijetí ani se nesnaží zapadnout. Chtějí jen vydělat balík peněz. Charles Wang je drzý, geniální a roztomilý pitomec, který… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.