Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Katakomby

Co spojuje jednoho z hlavních hrdinů s podivnou skupinou, která si říká Řezbáři kostí? A jak je možné, že mu přicházejí zprávy od někoho, kdo měl zemřít loni o Halloweenu? To si přečtěte ve třetím pokračování hororové série Asylum.

Když se dobrodružství změní v boj o život


Poslední rok na střední škole je pryč. Po všem, co spolu prožili, se Dan, Abby a Jordan těší na společný výlet autem a nehodlají se trápit tím, co bude, až skončí léto. Ale cestou za Jordanovým strýcem do New Orleansu si naši tři přátelé všimnou, že je sleduje červený sporťák. Pak začnou Danovi přicházet zprávy od někoho, od koho by je vůbec nečekal – od člověka, který zemřel o loňském Halloweenu.

Jak se podivné události stupňují, Dan je nucen smířit se s faktem, že to, co se mu přihodilo loni, možná nebyla jen shoda okolností, ale osud – osud, který spojuje Dana se skupinou lidí, kteří si říkají Řezbáři kostí a jsou fascinováni známými zabijáky z minulosti. Dan musí udělat vše, co je v jeho silách, aby tento výlet přežil.

I v této třetí knize série Asylum se setkáme s třemi teenagery, kteří balancují na tenké hranici mezi minulostí a současností, mezi genialitou a šílenstvím… Celý strhující příběh opět dokreslují originální fotografie.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Katakomby.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte hororovou cestu tří přátel do New OrleansuDo soutěže bylo odesláno 972 tipů.

Kdo vyhrál?

IRON10 (973), Vojan88 (974), kratol (975)

Správná odpověď

Kolik dílů má série Asylum?
Tři díly.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKatakomby (Rouxová, Madeleine)
Poslední rok na střední škole je pryč. Po všem, co spolu prožili, se Dan, Abby a Jordan těší na společný výlet autem a nehodlají se trápit tím, co bude, až… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.