Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Barevné smoothie: Rychlé a zdravé

Smoothie připravíte během deseti minut, aniž byste museli zašpinit horu nádobí, a výsledkem bude nejen energetická bomba, ale také zdraví prospěšný nápoj, který vám dodá vitamíny a minerály. Načerpejte inspiraci od zkušených znalkyň.

Smoothie nejen k prostému zasycení


Tekutá energie připravená během chvilky, která vás zasytí i osvěží, dodá vám denní dávku vitaminů i minerálů a pohladí vás na těle i na duši. To je smoothie, krásné barevné smoothie! Při jeho přípravě využijete čerstvé sezonní suroviny a připravíte z nich bez vaření za deset minut lahodný zdravý nápoj, který může být také účinným detoxikačním prostředkem. Ovoce a zelenina ještě nikdy nebyly tak lahodné. Radit vám budou dvě zkušené znalkyně smoothie a naučí vás nebát se nových kombinací. Můžete si vyzkoušet celkem 60 originálních receptů, jako je mexické mango, ananasový expres, rukolová raketa, bílé zlato, mls Bounty, pábení jara, zelenáč… Díky „školení“ autorek si zamilujete smoothie, jež neslouží jen k prostému nasycení, ale mají vždy i něco osobitého navíc.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Slovart vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Barevné smoothie: Rychlé a zdravé.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte inspiraci pro přípravu tekuté energieDo soutěže bylo odesláno 1095 tipů.

Kdo vyhrál?

Anicka59 (1095), Josef (1096), MorticiaMM (1098)

Správná odpověď

Která z autorek připravila část knihy věnovanou detoxikačním smoothie?
Tanja Dusyová.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBarevné smoothie (Pawassarová, Irina – Dusyová, Tanja)
Rychlé a zdravé
Tekutá energie připravená během chvilky, která vás zasytí i osvěží, dodá vám denní dávku vitaminů i minerálů a pohladí vás na těle i na duši. To je smoothie, krásné barevné… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.