Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 čínské thrillery Hadohlavec

Nejen se zapeklitým případem smrti ilegální imigrantů, ale také s démony společné minulosti se v nejnovějším díle čínských thrillerů budou muset poprat detektiv Li Jen a Margaret Campbellová. Podaří se jim najít toho, kdo za vším stojí?

Závod s časem o záchranu budoucnosti


Americká patoložka Margaret Campbellová se vrací do Spojených státu, kde ji však čeká kamion plný mrtvých Číňanů a konfrontace s vlastní minulostí. Pekingský detektiv Li Jen působící na čínském velvyslanectví ve Washingtonu má zjistit, proč se jeho krajané udusili v uzavřeném chladicím voze v jižním Texasu. Navíc se opět setká se ženou, která utekla z Číny i z jeho života. Společně dostanou za úkol odhalit, kdo stojí za obchodem s ilegálními čínskými imigranty, který vedl k texaské tragédii. Zjistí, že imigranti se stali nedobrovolnými přenašeči smrticího nákladu. Li a Margaret, zápasící s démony společné minulosti, závodí s časem, aby zneškodnili biologickou časovanou bombu, která hrozí, že zničí nejen jejich budoucnost, ale i budoucnost celého lidstva.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Hadohlavec.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte případ obchodu s ilegálními migrantyDo soutěže bylo odesláno 1425 tipů.

Kdo vyhrál?

cvmichal (1429), jiba (1431)

Správná odpověď

Kolikátým dílem čínských thrillerů je kniha Hadohlavec?
Čtvrtým dílem.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHadohlavec (May, Peter)
Margaret Campbellová a Li Jen ve čtvrtém díle čínských thrillerů. Americká patoložka Margaret Campbellová se vrací do Spojených státu, kde ji však čeká kamion plný mrtvých Číňanů a konfrontace s vlastní… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.